Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Długiem Starem

DZIEŃ DZIECKA

Utworzono dnia 01.06.2022

Z okazji Dnia Dziecka klasy I-III wybrały się na wycieczkę do Galerii Ptaków w Górsku. Oprócz tego obejrzały, jak z kawałka lipowego drewna powstaje sikorka. Były zachwycone pracą rzeźbiarza. Potem obejrzały wspaniałe rzeźby z "Pana Tadeusza", wykonane przez artystów podczas plenerów rzeźbiarskich. Pyszne śniadanie, połączone z grillem było dopełnieniem wizyty w Górsku. Następnym przystankiem na wycieczce był Wieleń. Dzieci zwiedziły miejscowość wypoczynkową, zjadły pyszne lody i bawiły się nad jeziorem. Na plaży zajadały się truskawkami, od p. Sołtys. To była wspaniała wycieczka.

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.