Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Długiem Starem

Patron

AKTUALNOŚCI:

PATRON

Utworzono dnia 21.04.2023
Wybory patrona szkoły zostały zakończone. Znaczną przewagą głosów zwyciężyło WOJSKO POLSKIE (100 głosów), na drugim miejscu uplasowało się imię św. Jana Pawła II (13 głosów), a na trzecim-Żołnierz Polski (7 głosów). W związku z tym zostaną podjęte...
czytaj dalej... na temat: PATRON

GŁOSOWANIE

Utworzono dnia 20.04.2023

W naszej szkole do jutra trwa wybór patrona. Wybieramy spośród trzech propozycji, które mieszkańcy wsi Długie Stare i Długie Nowe oraz społeczność szkolna najliczniej zaproponowali. Dziś swoje głosy oddali uczniowie i pracownicy.

czytaj dalej... na temat: GŁOSOWANIE

LICZENIE GŁOSÓW

Utworzono dnia 31.03.2023

31 marca otwarto skrzynki z propozycajami kandydatur na patrona szkoły. Przeliczono propozycje. W kolejnym etapie wyłoniony zostanie patron placówki spośród trzech propozycji:  1. Wojsko Polskie, 2. Żołnierz Polski, 3. Jan Paweł II.

czytaj dalej... na temat: LICZENIE GŁOSÓW

USTAWIENIE SKRZYNEK

Utworzono dnia 27.02.2023

W dniach od 1 do 31 marca w szkole i miejscowym kościele znajdują się skrzynki, do których mieszkańcy wsi Długie Stare i Długie Nowe oraz społeczność szkolna mogą zgłaszać kandydatury na patrona szkoły.  

czytaj dalej... na temat: USTAWIENIE SKRZYNEK

PISMO DO WÓJTA

Utworzono dnia 23.02.2023

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Utworzono dnia 22.02.2023

21 lutego odbyło się pierwsze spotkanie Zespołu Koordynującego realizację projektu "Nadania imienia Szkole i przyjęcie sztandaru". Opracowano prezedury realizacji projektu.  Dyrektor Szkoły przesłał wiadomość do rodziców informujący o podjętych...

czytaj dalej... na temat: SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.