Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa w Długiem Starem

Pan Ryo Kuroyone z Japonii.

Utworzono dnia 14.06.2022

Klasa 1, 2 i 3 gościła w szkole Pana Ryo Kuroyone z Japonii. Uczniowie usłyszeli mnóstwo ciekawostek o krajobrazie, faunie i florze japońskiej. Dowiedzieli się, jak wygląda szkoła i w jaki sposób uczą się dzieci w Kraju Kwitnącej Wiśni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wspomnienia z dziecięcych lat naszego gościa. Sporo emocji wywołało hobby Pana Kuroyone, okazało się, że jest nim gra w golfa. Miłą niespodzianką był prezent, który własnoręcznie nam przygotował – napisane imiona pań i uczniów w języku japońskim. Pan Kuroyone był pod wrażeniem spotkania online, obiecał odwiedzić nas w szkole. Dziękujemy za ciekawą i miłą lekcję. Podziękowania składamy również Panu Andrzejowi Stasińskiemu za pomoc przy organizacji Dnia Japońskiego oraz tłumaczenie słów Pana Ryo Kuroyone. Do zobaczenia w następnym roku

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.